Flymaster Avionics nedávno představil nový GPS tracker zvaný Flymaster F1-Live. Jedná se o GPS Tracker s podporou GSM, který umožňuje pilotům sledování a trackování jejich letů. Toto nové udělátko je totiž speciálně vyvinuto pro použití v letectví. Pozorným a znalým čtenářům se možná na mysli vkrádá myšlenka, jak moc může býti tento tracker odlišný od těch klasických, pro normální použití. Toto zde nejspíše nevyřešíme a tak se raději pojďme podívat na „fíčury“, kterými tracker disponuje.
Pokud to s létáním myslíte opravdu vážně, pak víte, že GSM signál lze v této profesi ztratit opravdu snadno. F1-Live v případě ztráty signálu uchovává polohu ve své interní paměti a jakmile je signál opět nalezen, uchovaná data jsou odeslána na server.
Cena tohoto udělátka zatím není známa, nicméně pakliže máte rádi létání a bez trackeru se neobejdete, tak vás nejspíše ani nebude tolik zajímat.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
E-mail adresáta:
Komentář:
Odeslat
Ne vždy máte internetové připojení k dispozici nebo ne vždy můžete stahovat větší datové objemy tak, abyste byli schopni využívat nejrůznějších online map. Stáhněte si je dopředu.
12. 5. 2012 | Kraus Josef
Před 70 lety snímal zemský povrch dvouplošník. Pak přišly satelity, digitální fotografie a vše končí u draka za sto dolarů. Výsledky jsou výborné.
19. 4. 2012 | Čížek Jakub | 13
Představte si, že zmapujete celý svět až na úroveň kůlny na zahradě a pak to všechno nabídnete zdarma. Přesně to je cíl OpenStreetMap.
10. 4. 2012 | Čížek Jakub | 2