Galileo je obrázkem celé EU, přdražený a pomalý.......
Byrokracie v EU vyrostla do obludných rozměrů, a to jsou její plody ...
Nechci tahakt politku sem. Ale stejne ten Klaus ma na vsivarny cucch(a to na obou stranach). Jinak o proketu se psalo a i hodne ocekavalo. Ja o tom slychaval od 2003-2008 hodne intenzivne. A to predevsim kvuli vyvoji GPS cipu v mobilu. A pote uz nic...Skoda. Holt budeme muset spolehnout zatim na GPS.
Podla mna je to uplne inak. Oni to jednoducho spravit nevedia a je to obycajny tunel. Akurat na neskutocne velke prachy. V roku 2017 oznamia, ze to pobezi az od 2025 a treba dalsich X miliard...
Bingo - přesně jak kecy o tom jak se za 20 let budeme mít 4x lépe, co se po celou dobu trvání RVHP snažily zastřít, že krámy jsou prázdné, všude je bordel a všemocný (Euro)Sajúz nevyprodukuje ani dost obilí na chleba k večeři.
neviem načo EU potrebuje to čo už je... za tie prachy už mohli vymyslieť niečo nové z čoho by bol úžitok a vrátili by sa zainvestované peniaze.
tak zavislost na US army je pro EU neprijatelna vzdyt to je proti primarnimu duvodu existence unie
Toto je pravda ale za to nemůže Evropa jako taková ale samotná Francie která diriguje ESA a raději bude zpolupracovat s Ruskem než s NASA. Udělali ze sebe sebestřední jaernou a kosmickou velmoc, vdyť taky vysoupila z NATO krátce po jeho po jeho založení. A financovat takový jaderný program muselo být náročné a co teprve takové Galielo, jenom proto že GPS je amercká. Takže kvůli Francii trpí celá EU.
do tohoto problému moc nevidím... jediné co mi vadí, že vytýkají, že tento projekt nebude ziskový... proč by proboha všechny projekty měly být ziskové? hlavně když bude dobře sloužit
Proč by nemohl být ziskový? Co třeba mýtné, armáda, policie, meteorologie a jiné obory? A když to bude využívat celá EU, tak mně neříkejte, že se to nezaplatí.....ale to by to nesmělo být už teď předražené