Akce Mio: navigace C720 s RDS-TMC v ceně

Mio od 1. dubna do 30. května nabízí navigační přístroj Mio C720 v akci s držákem podporujícím dopravní zprávy RDS-TMC. Dříve se tento držák musel dokoupit samostatně, akce proto ušetří přibližně 900 Kč.

Mio C720 je funkčně téměř shodné jako model C520. Liší se vestavěným fotoaparátem, který dovede ke snímkům rovnou přiřadit i zeměpisné souřadnice. Na Navigovat.cz si můžete přečíst jeho test.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mio C720


Kompletní tisková zpráva

Hi-end model navigačního systému C720 od společnosti Mio Technology přichází s vynikající nabídkou. Od 1. dubna do 30. května získají všichni zákazníci, kteří si tento model zakoupí, zdarma TMC modul. Díky této technologii mohou snadno přijímat informace o dopravních omezeních na plánované trase a následně uživatele navigovat tak, aby se jim vyhnuli.

Systém Mio DigiWalker C720 přináší vysoký standard cestování. Mimo celé řady dalších detailů je vybaven integrovaným přijímačem TMC, díky kterému dostává veškeré informace o dopravě, od prací na silnici až po dopravní zácpy. V případě, že se na trase nachází nějaké dopravní omezení, může se uživatel rozhodnout, zda bude pokračovat nebo zda se mu vyhne. Ve druhém případě provede C720 automatické přepočítání trasy. Dobrou zprávou je, že přístroj má přijímač TMC již integrován, takže jediné, co stačí udělat, je připojit anténu do aktivního držáku v autě.

Přístroj Mio DigiWalker C720 je určený pro uživatele, kteří požadují navigační systém do automobilu s integrovaným 2megapixelovým fotoaparátem a špičkovou funkční výbavou. Systém je opatřen jasným dotykovým displejem s úhlopříčkou 4,3 palce a uživatelům nabízí zřetelné hlasové navigační pokyny i jednoduchou obsluhu bez používání dotykového pera. Přístroje se ovládají prostřednictvím intuitivního rozhraní s přehlednými nabídkami a ikonami.

Pomocí funkce „geotagging“ lze do fotografie vložit přesné souřadnice místa, kde byla pořízena, a pak ji sdílet s přáteli a rodinou. Model C720 je rovněž vybavený čtečkou vizitek. Informace z vizitek se ukládají automaticky a odpadá tak ruční přepisování dlouhých adres a titulů. Prostřednictvím rozhraní Bluetooth® je rovněž možné přístroj C720 využít jako hands-free sadu.

Navigační systémy řady C se vyznačují čistými tvary a konturami. Jejich elegantní vzhled působí originálně a minimalisticky. Přístroje se skvěle vyjímají na palubní desce každého vozu a přitom nezastiňují další displeje a panely. Model C720 je natolik tenký a kompaktní, že pro navigaci mimo vůz se dá uložit i do kapsy nebo do kabelky.

Diskuze (3) Další článek: Nové TrekBuddy s lepším uživatelským prostředím

Témata článku: Akce, Mio, RDS, Vysoký standard


Určitě si přečtěte

RECENZE: Sony Xperia XA2 — z ošklivého káčátka bujarou modelkou

RECENZE: Sony Xperia XA2 — z ošklivého káčátka bujarou modelkou

** Xperia XA2 již nevypadá jako omyl japonského designéra ** Vylepšení přišla snad ve všech směrech a jsou to vylepšení znatelná ** Tenhle kousek se prostě povedl již od prvního pohledu **

Jakub Vrbacký | 24

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 29

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 78