Co nachystal Garmin na český vánoční trh

Český Garmin představil akce, kterými chce podpořit vánoční trh. Měli byste se s nimi setkat u všech prodejců, kteří nabízí produkty Garminu.

1. Přenosná navigace Garmin Nüvi 360T zlevnila. V obchodech ji najdete za cenu kolem 14 500 Kč. Ve srovnání s modelem Nüvi 360, který je v nabídce už jen u omezeného počtu prodejců, obsahuje přijímač dopravních informací RDS-TMC (samostatně stojí kolem 3 600 Kč). V ceně je i mapa České republiky Topo Czech (recenze).

2. Navigace v náramkových hodinkách Garmin Forerunner 305 také zlevnila, dá se sehnat za cenu pod devět tisíc korun. Její součástí je i měřič tepové frekvence.

3. V balení turistického navigátoru Garmin eTrex Vista CX bude až do konce roku mapa Topo Czech a držák navigace na řídítka jízdního kola. Cena: jen těsně nad 12 tisíc korun.

4. Do konce letošního roku bude součástí nejvyšší turistické navigace Garmin GPSMAP 60 CSX také mapa Topo Czech, přísavný stojánek do automobilu a držák na řídítka jízdního kola. To vše za cenu kolem 16 700 Kč.

5. Profesionální navigační přístroj Garmin GPSMAP 278C bude do konce roku vybaven také paměťovou kartou s kapacitou 128 MB a mapou Topo Czech. Tady si ale musíte přichystat přibližně 31 500 Kč.

6. Novinky se týkají i příslušenství. K přísavnému stojánku do auta pro navigace řady eTrex (cena těsně nad 900 Kč) do konce roku dostanete i držák na kolo v ceně 515 Kč. Podobná akce je připravena i pro přísavný stojánek do automobilu k modelům řady GPSMAP 60 (cena opět kousek nad 900 Kč). Zdarma je zde objímka na kolo za běžnou cenu 300 Kč.

7. U vybraných prodejců můžete narazit na turistickou navigaci Garmin eTrex Venture CX. Tento model je funkčně stejný jako eTrex Legend CX, dá se ale koupit za cenu pod devět tisíc korun. V ceně je navíc mapa Topo Czech, paměťová karta microSD s kapacitou 128 MB a a držák na kolo.

Diskuze (7) Další článek: Nový TomTom One: mapy pokazily image (test)

Témata článku: Český, Trh, Podobná akce


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 14

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

** Poměr ceny a výkonu je fantastický ** OxygenOS je fakticky čistý Android ** Foťák je krůček za nejlepšími

Jakub Michlovský | 53

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

** Samsung v New Yorku představil i novou generaci hodinek Galaxy Watch ve dvou velikostech a třech barvách** Hodinky mohou tikat a odbíjet jako běžné analogové hodinky ** Připojíte je k Androidu i iOS, my se těšíme zejména na model s eSIM

Martin Chroust | 23