Co nachystal Garmin na český vánoční trh

Český Garmin představil akce, kterými chce podpořit vánoční trh. Měli byste se s nimi setkat u všech prodejců, kteří nabízí produkty Garminu.

1. Přenosná navigace Garmin Nüvi 360T zlevnila. V obchodech ji najdete za cenu kolem 14 500 Kč. Ve srovnání s modelem Nüvi 360, který je v nabídce už jen u omezeného počtu prodejců, obsahuje přijímač dopravních informací RDS-TMC (samostatně stojí kolem 3 600 Kč). V ceně je i mapa České republiky Topo Czech (recenze).

2. Navigace v náramkových hodinkách Garmin Forerunner 305 také zlevnila, dá se sehnat za cenu pod devět tisíc korun. Její součástí je i měřič tepové frekvence.

3. V balení turistického navigátoru Garmin eTrex Vista CX bude až do konce roku mapa Topo Czech a držák navigace na řídítka jízdního kola. Cena: jen těsně nad 12 tisíc korun.

4. Do konce letošního roku bude součástí nejvyšší turistické navigace Garmin GPSMAP 60 CSX také mapa Topo Czech, přísavný stojánek do automobilu a držák na řídítka jízdního kola. To vše za cenu kolem 16 700 Kč.

5. Profesionální navigační přístroj Garmin GPSMAP 278C bude do konce roku vybaven také paměťovou kartou s kapacitou 128 MB a mapou Topo Czech. Tady si ale musíte přichystat přibližně 31 500 Kč.

6. Novinky se týkají i příslušenství. K přísavnému stojánku do auta pro navigace řady eTrex (cena těsně nad 900 Kč) do konce roku dostanete i držák na kolo v ceně 515 Kč. Podobná akce je připravena i pro přísavný stojánek do automobilu k modelům řady GPSMAP 60 (cena opět kousek nad 900 Kč). Zdarma je zde objímka na kolo za běžnou cenu 300 Kč.

7. U vybraných prodejců můžete narazit na turistickou navigaci Garmin eTrex Venture CX. Tento model je funkčně stejný jako eTrex Legend CX, dá se ale koupit za cenu pod devět tisíc korun. V ceně je navíc mapa Topo Czech, paměťová karta microSD s kapacitou 128 MB a a držák na kolo.

Diskuze (7) Další článek: Nový TomTom One: mapy pokazily image (test)

Témata článku: Podobná akce, Český, Trh


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

** Asus vzal útokem nižší střední třídu, když představil Zenfone Max Pro ** Hlavní devízou je 5 000mAh baterie zajišťující dlouhou výdrž ** Výrobce si však vedl velmi dobře i při výběru dalších komponent

Milan Měchura | 52

RECENZE: Huawei Mate 20 Pro — génius s hromadou technologií, které si zamilujete

RECENZE: Huawei Mate 20 Pro — génius s hromadou technologií, které si zamilujete

** Huawei vyrobilo nejinovativnější smartphone současnosti ** Obsahuje čtečku v displeji a podporuje zcela nový typ paměťovek ** Prvotřídní displej, foťák Leica a dlouhá výdrž jsou největší přednosti

Jan Láska | 67

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

** Rok 2019 má být rokem skládacích hybridů, Nová éra však načala trochu s předstihem ** Royole FlexPai je první skládací hybrid na světě, ale počítejte hned s několika kompromisy ** Tím hlavním je velká tloušťka zařízení při jeho složení...

Martin Chroust | 33

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 27