Co nachystal Garmin na český vánoční trh

Český Garmin představil akce, kterými chce podpořit vánoční trh. Měli byste se s nimi setkat u všech prodejců, kteří nabízí produkty Garminu.

1. Přenosná navigace Garmin Nüvi 360T zlevnila. V obchodech ji najdete za cenu kolem 14 500 Kč. Ve srovnání s modelem Nüvi 360, který je v nabídce už jen u omezeného počtu prodejců, obsahuje přijímač dopravních informací RDS-TMC (samostatně stojí kolem 3 600 Kč). V ceně je i mapa České republiky Topo Czech (recenze).

2. Navigace v náramkových hodinkách Garmin Forerunner 305 také zlevnila, dá se sehnat za cenu pod devět tisíc korun. Její součástí je i měřič tepové frekvence.

3. V balení turistického navigátoru Garmin eTrex Vista CX bude až do konce roku mapa Topo Czech a držák navigace na řídítka jízdního kola. Cena: jen těsně nad 12 tisíc korun.

4. Do konce letošního roku bude součástí nejvyšší turistické navigace Garmin GPSMAP 60 CSX také mapa Topo Czech, přísavný stojánek do automobilu a držák na řídítka jízdního kola. To vše za cenu kolem 16 700 Kč.

5. Profesionální navigační přístroj Garmin GPSMAP 278C bude do konce roku vybaven také paměťovou kartou s kapacitou 128 MB a mapou Topo Czech. Tady si ale musíte přichystat přibližně 31 500 Kč.

6. Novinky se týkají i příslušenství. K přísavnému stojánku do auta pro navigace řady eTrex (cena těsně nad 900 Kč) do konce roku dostanete i držák na kolo v ceně 515 Kč. Podobná akce je připravena i pro přísavný stojánek do automobilu k modelům řady GPSMAP 60 (cena opět kousek nad 900 Kč). Zdarma je zde objímka na kolo za běžnou cenu 300 Kč.

7. U vybraných prodejců můžete narazit na turistickou navigaci Garmin eTrex Venture CX. Tento model je funkčně stejný jako eTrex Legend CX, dá se ale koupit za cenu pod devět tisíc korun. V ceně je navíc mapa Topo Czech, paměťová karta microSD s kapacitou 128 MB a a držák na kolo.

Diskuze (7) Další článek: Nový TomTom One: mapy pokazily image (test)

Témata článku: Český, Podobná akce, Trh


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

** Kompromisy ve výbavě nejsou omezující ** Čtečka v displeji překvapí rychlostí i minimem chybných čtení ** Telefonu chybí nějaká specialita, kterou by se dokázal blýsknout

Martin Herodek | 5

RECENZE: Huawei P30 – levnější než Pro a přitom stále profesionál

RECENZE: Huawei P30 – levnější než Pro a přitom stále profesionál

** Nechcete-li utrácet přes dvacet tisíc, je Huawei P30 přesně pro vás ** Přes některé ústupky si ponechal to důležité od vlajkové lodi P30 Pro ** Skvělý fotoaparát je stále na místě, i když je lehce ochuzen

Jakub Vrbacký | 32

RECENZE: Redmi 7 — když dáte Xiaomi vale, ale to dobré z něj si necháte

RECENZE: Redmi 7 — když dáte Xiaomi vale, ale to dobré z něj si necháte

** Oficiálně to sice není Xiaomi, ale poměr cena/výkon má skvělý ** Dobrá výdrž, pěkné fotky a spolehlivá čtečka jsou hlavní zbraně ** Zklame horší odladěnost prostředí a slabší výsledky videa

Jakub Vrbacký | 18