Co se děje u iGo: zvěsti z Maďarska

V dubnu jsem z neoficiálních zdrojů získal informaci, že navigační program iGo dostane koncem května nové mapy České republiky. Nic se však nestalo, stránky výrobce mlčí, akorát v maďarské mutaci se začátkem června objevilo několik novinek.

V Maďarsku snížili cenu map celé Evropy o dvacet procent. Nadále už nebudou distribuovat mapy zvlášť pro západní a zvlášť pro východní Evropu, jako je tomu v současnosti. K dispozici bude už pouze celý kontinent.

Vydání nového iGo 8 se z odsunutého termínu odsouvá ještě dál. Místo třetího čtvrtletí už tady teď máme podzim, takže čtvrtý kvartál. Výrobce nepřidává žádné další podrobnosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nové iGo bylo krátce k vidění na CeBITu

V září čeká na současné uživatele aplikace iGo nemilá zpráva. Chystaná aktualizace map a upgrade navigačního softwaru už nemá být zdarma jako dřív. Za vylepšení navigačního systému bude nutné zaplatit.

Děkuji panu Szabó za upozornění a překlad novinek.

Diskuze (2) Další článek: Srovnání: nejrychleší mobilní internet


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47