Extrémně rychlé Mapy.cz (děkujeme)

Redakce vydavatelství Computer Press se dnes přestěhovaly do nového sídla. Když jsem na firemní web www.cpress.cz před pár dny připravoval a dnes zveřejnil stránku s novými kontakty, posteskl jsem si, že současné mapy zatím ještě neznají Holandskou ulici v Brně, kde ode dneška bydlíme. Odkazoval jsem se doprostřed prázdné plochy.

Večer jsem na firemním webu jen tak cvičně klepnul na odkaz vedoucí na Mapy.cz, jestli je všechno v pořádku. A jaké bylo mé překvapení, když jsem viděl, že včera prázdná oblast je nyní aktuální: s ulicemi, budovami i jezírkem uprostřed. Zatím nefunguje vyhledávání, Mapy.cz nenajdou ulici ani popisné čislo, přesto je to velmi příjemná změna.

Možná to byla náhoda a Mapy.cz se s aktualizací mapy trefily zrovna do dne, kdy jsme se stěhovali. Možná to náhoda nebyla. V každém případě děkujeme.

Klepněte pro větší obrázek
Tady byla včera prázdná plocha

Jestli někdy bude čas na úpravy, dovolil bych si upozornit na pár chyb, které vznikly zřejmě převodem z neaktuální mapy na webu investora. Na tomto místě je dovoleno odbočení z ulice Bidláky, po druhé straně jezírka vede paralelní silnice, most ani budovy nejblíže řeky zatím ještě neexistují.

(Odkaz na Amapy.cz, který jsem dřív také na stránce uváděl, zůstal nezměněn. Amapy mi navíc z nějakého důvodu zrušily připravenou značku a místo mapy se tak ukazovala jen bílá plocha. Nyní je proto už na stránce pouze odkaz na Mapy.cz.)

Diskuze (6) Další článek: Tři nové Nokie: ocel, hliník a sklo

Témata článku: Mapy, Mapy.cz, Prázdná plocha, Bílá plocha


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62