Extrémně rychlé Mapy.cz (děkujeme)

Extrémně rychlé Mapy.cz (děkujeme)

Redakce vydavatelství Computer Press se dnes přestěhovaly do nového sídla. Když jsem na firemní web www.cpress.cz před pár dny připravoval a dnes zveřejnil stránku s novými kontakty, posteskl jsem si, že současné mapy zatím ještě neznají Holandskou ulici v Brně, kde ode dneška bydlíme. Odkazoval jsem se doprostřed prázdné plochy.

Večer jsem na firemním webu jen tak cvičně klepnul na odkaz vedoucí na Mapy.cz, jestli je všechno v pořádku. A jaké bylo mé překvapení, když jsem viděl, že včera prázdná oblast je nyní aktuální: s ulicemi, budovami i jezírkem uprostřed. Zatím nefunguje vyhledávání, Mapy.cz nenajdou ulici ani popisné čislo, přesto je to velmi příjemná změna.

Možná to byla náhoda a Mapy.cz se s aktualizací mapy trefily zrovna do dne, kdy jsme se stěhovali. Možná to náhoda nebyla. V každém případě děkujeme.

Klepněte pro větší obrázek
Tady byla včera prázdná plocha

Jestli někdy bude čas na úpravy, dovolil bych si upozornit na pár chyb, které vznikly zřejmě převodem z neaktuální mapy na webu investora. Na tomto místě je dovoleno odbočení z ulice Bidláky, po druhé straně jezírka vede paralelní silnice, most ani budovy nejblíže řeky zatím ještě neexistují.

(Odkaz na Amapy.cz, který jsem dřív také na stránce uváděl, zůstal nezměněn. Amapy mi navíc z nějakého důvodu zrušily připravenou značku a místo mapy se tak ukazovala jen bílá plocha. Nyní je proto už na stránce pouze odkaz na Mapy.cz.)

Témata článku: Mapy, Mapy.cz

6 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Tomáš Marný 4. 6. 2007 20:51:37
    Opravdu pozoruhodné, jak byly mapy.cz v tomto případku rychlé... Poněkud...
  • mitak 3. 6. 2007 11:16:39
    Jasné jasné, jde o standartní implementaci. Navíc co teď dělá GM skript,...
  • Marek Lutonský 2. 6. 2007 23:10:04
    Amapy už mám na stránce s listingem standardně. Viz Greasemonkey skript,...
Určitě si přečtěte

Casio má první hodinky s Androidem Wear 2. Mají dva displeje a armádní certifikát

Casio má první hodinky s Androidem Wear 2. Mají dva displeje a armádní certifikát

** Design je inspirován oblíbenou řadu G-Shock ** V monochromatickém režimu výdrž až jeden měsíc ** Hodinky umožní ukládání offline map do vnitřní paměti

11.  1.  2017 | Měchura Milan | 6

5 nových vychytávek v Google Mapách

5 nových vychytávek v Google Mapách

** Ukážeme vám několik posledních inovací Google Map ** Ne všechny bohužel fungují v češtině **Narazíme bohužel i na připravené funkce, k nimž chybí další obsah

10.  10.  2016 | Chroust Martin | 8