Garmin a brambůrky

Tisková zpráva

Na cestách s Garminem

Soutěž o automobilovou GPS navigaci připravily společně značka Garmin a firma Bohemia Chips. Již nyní si mohou zákazníci v obchodech zakoupit speciální balení Bohemia Chips s promoční páskou, které budou obsahovat část karty s vyobrazenou navigací. Ti, kteří sestaví kompletní kartu, získají navigaci Garmin. Ostatní mohou po splnění předem daných podmínek získat výhru vedlejší. Akce trvá do 15. 12. 2007.

Celou akci podpoří speciální promo tým, se kterým se můžete setkat ve vybraných  obchodních centrech po celé republice během měsíce září.

(Navigovat.cz komentuje: navigaci si raději kupte, brambůrky nejsou zdravé)

Diskuze (19) Další článek: Apple vrací 100 dolarů současným majitelům iPhonu

Témata článku: A/B


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor Play — splněný sen pro mobilní hráče

RECENZE: Honor Play — splněný sen pro mobilní hráče

** Honor Play nabízí dynamické vibrace známé z konzolových ovladačů ** GPU Turbo režim dokáže zvýšit výkon grafické jednotky až o 60 % ** Výdrž telefonu je nadprůměrná, škoda jen pomalejšího dobíjení

Milan Měchura | 25

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

** Zenfone 5Z je jako pětka, jenom se špičkovou výbavou ** Potěší vysokým výkonem, očištěným systémem, ale i stereo repráčky ** S cenou se naštěstí drží při zemi.

Martin Miksa | 26

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 73