Kde na Invexu najít navigace

Včera začal veletrh Invex a zítra se jeho brány otevřou běžným návštěvníkům. Poradíme, kde na výstavišti můžete najít navigační systémy a další expozice, které souvisejí s navigací.

Začněte v pavilonu B, kde jsou přímo proti sobě stánky dvou světově nejdůležitějších výrobců satelitních navigací: vlevo je zelená expozice TomTomu, vpravo modrý Garmin. Oba dva samozřejmě s ukázkou nejnovějších produktů. Společnost eNav ve stejném pavilonu vystavuje softwarovou navigaci iGo Europe.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
TomTom • Garmin

O kousek dál v „béčku“ je stánek Sunnysoftu. Najdete na něm produkty, které Sunnysoft distribuuje, ale také třeba balíček Sunnysoft Navipack Office. Ve stejném bloku jako Sunnysoft je i expozice zařízení Mio. Přejděte na druhý konec pavilonu B a v megastánku O2 prozkoumejte službu O2 Navigace (tu si nově můžete za pár korun vyzkoušet).

Doplněno: nepřehlédněte ani stánek s prezentací přenosné navigace MyGuide.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sunnysoft • Mio

Nyní se můžete vydat po výstavišti. V pavilonu V by vás mohl zaujmout Zoner a jeho nové Photo Studio 9 s podporou GPS (viz tento článek). Nepřehlédněte ani expozici firmy ProfiTec s novými přenosnými navigátory postavenými na softwaru Smart2Go a zajímavými hands-free sadami Parrot podporujícími GPS. Hned naproti je stánek firmy Milk Computers s prezentací programu SPZ 2006, který spolupracuje s GPS

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zoner • ProfiTec • Milk Computers

Další navigační expozice jsou v pavilonu F. Dreim vystavuje přenosné navigátory s iGo 2006. Navigace spatříte také v oranžovém stánku GPS onboard.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Dreim • GPS onboard

Výrobci a distributoři na Invexu nepředstavují důležité novinky. Naživo tam ale uvidíte navigace, o kterých jste možná zatím jen četli.

Váš názor Další článek: Invex: co nesmíte minout na brněnském veletrhu

Témata článku: Běžný návštěvník, Invex, Druhý konec


Určitě si přečtěte

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

** Rok 2019 má být rokem skládacích hybridů, Nová éra však načala trochu s předstihem ** Royole FlexPai je první skládací hybrid na světě, ale počítejte hned s několika kompromisy ** Tím hlavním je velká tloušťka zařízení při jeho složení...

Martin Chroust | 33

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

** Xiaomi Mi Mix 3 je slider, který se téměř zbavil rámečků ** Výsuvná část ukrývá duální selfie kamerku a blesk ** Telefon rovněž nabídne špičkovou výbavu a fotoaparát

Martin Miksa | 5

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 21