Kde na Invexu najít navigace

Včera začal veletrh Invex a zítra se jeho brány otevřou běžným návštěvníkům. Poradíme, kde na výstavišti můžete najít navigační systémy a další expozice, které souvisejí s navigací.

Začněte v pavilonu B, kde jsou přímo proti sobě stánky dvou světově nejdůležitějších výrobců satelitních navigací: vlevo je zelená expozice TomTomu, vpravo modrý Garmin. Oba dva samozřejmě s ukázkou nejnovějších produktů. Společnost eNav ve stejném pavilonu vystavuje softwarovou navigaci iGo Europe.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
TomTom • Garmin

O kousek dál v „béčku“ je stánek Sunnysoftu. Najdete na něm produkty, které Sunnysoft distribuuje, ale také třeba balíček Sunnysoft Navipack Office. Ve stejném bloku jako Sunnysoft je i expozice zařízení Mio. Přejděte na druhý konec pavilonu B a v megastánku O2 prozkoumejte službu O2 Navigace (tu si nově můžete za pár korun vyzkoušet).

Doplněno: nepřehlédněte ani stánek s prezentací přenosné navigace MyGuide.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sunnysoft • Mio

Nyní se můžete vydat po výstavišti. V pavilonu V by vás mohl zaujmout Zoner a jeho nové Photo Studio 9 s podporou GPS (viz tento článek). Nepřehlédněte ani expozici firmy ProfiTec s novými přenosnými navigátory postavenými na softwaru Smart2Go a zajímavými hands-free sadami Parrot podporujícími GPS. Hned naproti je stánek firmy Milk Computers s prezentací programu SPZ 2006, který spolupracuje s GPS

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zoner • ProfiTec • Milk Computers

Další navigační expozice jsou v pavilonu F. Dreim vystavuje přenosné navigátory s iGo 2006. Navigace spatříte také v oranžovém stánku GPS onboard.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Dreim • GPS onboard

Výrobci a distributoři na Invexu nepředstavují důležité novinky. Naživo tam ale uvidíte navigace, o kterých jste možná zatím jen četli.

Váš názor Další článek: Invex: co nesmíte minout na brněnském veletrhu

Témata článku: Invex, Běžný návštěvník, Druhý konec


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P30 Lite – krasavec se veze na vlně úspěchu

RECENZE: Huawei P30 Lite – krasavec se veze na vlně úspěchu

** Všudepřítomný důraz kladený na fotoaparát se opět vyplácí ** Po úspěchu top modelů nasadil P30 Lite sebevědomou cenovku ** I přes některé nedostatky se, myslím, bude prodávat o sto šest

Jakub Vrbacký | 49