Ke stažení: aktualizace softwaru navigací Mio

Společnost Mio Technology minulý týden uvolnila očekávaný upgrade svého programu MioMap. Upgrade na verzi 3.2 je učen pro všechna zařízení Mio, která používají MioMap ve verzi 3. Konkrétně se jedná o navigace C210, C510, C510E a C710 včetně verzí „plus“. Aktualizace se provádí pomocí programu MioMap Updater, který lze stáhnout na stránkách MioClubu (přímý odkaz).

Upgrade opravuje některé drobné chyby ve starší verzi programu. Přidává některé drobné funkce. Nová je možnost nechat se navigovat přímo do centra vybraného města, při vyhledávání hledat i v předměstských částí měst. Dopravní data RDS-TMC jsou nyní lepší a detailnější.

Upgrade v neposlední řadě opravuje chybu v zobrazovaní RDS-TMC informací na navigací Mio C710+. Zde původně výrobce dodal mapy obsahující špatné tzv. lokalizační tabulky.

Co aktualizovat?

Po stažení a instalaci programu můžete přistoupit k samotnému upgradu navigace. Připojte jej k počítači přes dodávaný USB kabel. Po spuštění programu vám úvodní obrazovka nabídne aktualizaci jednotlivých komponent. Nepřehlédněte na ní, že všechny komponenty a mapové podklady vyžaduje stažení až jednoho gigabajtu dat ze serveru výrobce.

Lze zvolit následující aktualizace:

  • Aplikačních částí zařízení.
  • Mapových podkladů. Aktualizují se pouze mapy na které máte licenci. V případě zařízení C710+ se bohužel neprovede aktualizace map východní Evropy, pouze západní a střední Evropy.
  • Existujících jazykových překladů a hlasových navigací.
  • Při dalším spuštění aktualizace se stáhnou i další překlady a soubory hlasové navigace.

Aktualizaci aplikace MioMap rozhodně doporučujeme všem uživatelům zařízení Mio.

Diskuze (10) Další článek: Zoner Photo Studio 9 a GPS: fotky na mapě

Témata článku: Aktualizace softwaru, Mio, Akt, Jazykový překlad, Dopravní data, Aktualizace, Následující aktualizace, Stažení


Určitě si přečtěte