Krátce o Navigovat.cz

Vítejte na novém webu Navigovat.cz, který se věnuje výhradně navigaci. Píšeme o navigačních systémech do auta, navigátorech pro turistiku a cyklistiku, zajímají nás digitální mapy, jsme fandové geocachingu a všech dalších kratochvílí, které mají s navigací něco společného.

Navigaci jsme se dřív hodně věnovali na webu MobilMania.cz. Produktů a témat však začalo přibývat. Protože už existují kvalitní navigační mapy České republiky, výrobci se přestali omezovat a začali plnit český trh. V posledních několika měsících jsme testovali více hardwarových i softwarových navigací než za předchozích několik let dohromady.

A bude ještě lépe. Například u navigačních systémů pro automobily je Česká republika několik let pozadu za západní Evropou, kde se prodeje navigačních systémů každý rok zdvojnásobují. Čeká to i nás. K zajímavým technickým hračkám má navíc určitá část české populace vždy velmi blízko, takže navigace si svůj web určitě zaslouží.

Na Navigovat.cz každý den najdete nový obsah. Nebude to pokaždé velký článek, protože tento obor zatím není tak velký. Ale denně připravíme alespoň jednu bleskovku, jednou týdně plánujeme test a další články. Víc než harmonogramem se však budeme řídit děním na navigačním trhu. Když se objeví novinka, s článkem v žádném případě nebudeme vyčkávat.

Na Navigovat.cz najdete diskuzní fórum, zatím propojené s fórem MobilManie. Časem se zřejmě osamostatní. Připravili jsme také katalog autonavigací. Plníme ho postupně; připravili jsme totiž tak podrobnou strukturu, že nemůžeme vycházet z oficiálních specifikací. Výrobci velkou část informací, které potřebujeme, neudávají, všechny přístroje musíme sami vyzkoušet.

Navigace nás baví a věříme, že vás budou bavit i naše navigační články.

Diskuze (4) Další článek: Sony Ericsson K800i: nejlepší fotomobil v redakci (ukázkové snímky)

Témata článku: Určitá část


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

** 6,5" displej nemusí nezbytně znamenat nepoužitelně velkou plácačku ** Výbava nezklame, až na zastaralý microUSB konektor ** Zásadní inovace nečekejte, ale ve střední třídě to (zatím) nevadí

Martin Herodek | 62

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 72