Mio a aktualizace map: definitivně jasno

Mio a aktualizace map: definitivně jasno

S novými navigačními přístroji Mio získáte nárok na několik aktualizací map zdarma. Pravidla této nabídky jsou ale jako vždy trochu složitější než jedna věta, zjistil jsem proto, jaké je jejich znění. Překládám z oficiálního dokumentu:

Mio nabízí zdarma jednorázovou aktualizaci map Tele Atlasu během následujících šesti měsíců od aktivace přístroje. U map jiných dodavatelů jsou zdarma dvě aktualizace do dvanácti měsíců od aktivace přístroje. Mio se aktivuje samo, jakmile s ním pojedete rychlostí více než 40 km/h po dobu nejméně deseti sekund. Jde tedy o situaci, kdy přístroj poprvé použijete při jízdě.

Mapy Tele Atlasu v přístrojích Mio pokrývají tyto země: Andorra, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Itálie, Irsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Norsko, Nizozemsko, Portugalsko, Rakousko, San Marino, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Vatikán, Velká Británie.

Mapy od ostatních dodavatelů najdete v těchto zemích: Bulharsko, Bosna, Černá hora, Chorvatsko, Polsko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko.

Témata článku: Aktualizace softwaru, Mio

35 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Miroslav Farář 19. 12. 2010 17:56:40
    Mám navigaci Mio c 250 od roku 2007 a chtěl bych ji aktualizovat na nové...
  • Petr 3. 9. 2010 8:14:43
    MIO - jsem nespokojen, aktualizace map je dražší než nová navigace
  • vasek 16. 6. 2010 19:49:21
    ty jsi to zdenku vystilh uplne presne.to sedlo jak prdel na hrnec.moje rec
Určitě si přečtěte