Novogo S: opět navigace postavená na iGo

Novogo je tchajwanský, u nás téměř neznámý výrobce navigací. Není to nováček, v jeho portfoliu je téměř dvacet přenosných navigátorů a některé lze koupit i v České republice. Není to ale případ nejnovější řady S se třemi modely S700, S700BT a S900BT. Bavme se o nich společně, protože se liší jen přidaným Bluetooth (S700BT) a k tomu navíc podporou RDS-TMC (S900BT).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Novogo S: další navigace z mnoha

Novogo S je další přenosná navigace postavená na hardwaru s Windows CE. Podobně jako Mio C710+ nebo MyGuide používá pro vlastní navigaci známý program iGo 2006. Má trochu jiný vzhled, ale rysy původní aplikace jsou jednoznačné. Větší změny doznala jen hlavní nabídka.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
IGo jako vyšité

Nevím, jestli se tyto navigace budou v Česku prodávat. Novogo zde nemá oficiální zastoupení. Smyslem této bleskovky je jen ukázat, jak se ve světě navigací stále něco děje. Tempo představování nových produktů je až neuvěřitelné. Doslova každý den se najde jedna nebo i víc nových navigačních zařízení.

Schválně se podívejte třeba na web Navigadget.com, který se věnuje zejména novinkám. Jen za včerejšek se objevily tři nové produkty.

Klepněte pro větší obrázek
Slušná nabídka standardního příslušenství: takový držák měly starší TomTomy

Stále přemýšlím, jak na Navigovat.cz o nově představených navigacích psát. Myslím, že kdybych o každém novém produktu připravil bleskovku, brzy by se to omrzelo. Proto se zatím soustředím jen na zajímavé kousky nebo na zařízení, která by se případně mohla objevit v prodeji; ale nevím, jestli je to správná taktika.

Diskuze (6) Další článek: Symbian S60: aplikace pro zapomnětlivé pohodáře

Témata článku: Nov, Post, Slušná nabídka


Určitě si přečtěte