Nový navigační balíček Sunnysoft NaviPack Office

Tisková zpráva

Sunnysoft představuje NaviPack Office - komplexní řešení mobilní navigace a kanceláře do vozidla. NaviPack Office je chytrým řešením pro všechny pracovníky v terénu, kteří si váží svého času.

NaviPack Office od firmy Sunnysoft je unikátní sadou, bez které se neobejdou zvláště ti, kdo pracují a přitom cestují. Balíček kombinuje maximálně vybavený HP iPAQ 6915, handsfree sadu Brodit, navigační software iGO pro východní Evropu a Kingston miniSD 1 GB. Uvedením této sady do prodeje reaguje Sunnysoft na zvýšenou poptávku po ucelených řešeních pro mobilní komunikaci. Navigace se již stala nedílnou součástí většiny nově prodávaných PDA v ČR a neustále roste její obliba i ve spojení s mobilními telefony. Švédské držáky Brodit jsou spolehlivým doplňkem tohoto řešení.

S luxusně vybaveným komunikátorem HP iPAQ 6915, tedy počítačem do kapsy a mobilním telefonem současně, budete mít všechny důležité osobní informace (e-maily, kalendář, kontakty, úkoly) vždy aktuální a po ruce! Díky integrované čtyřpásmové technologii nebude problém dovolat se téměř kdekoliv ve světě. Poslouží nejen coby malá mobilní kancelář, ale také jako hudební přehrávač (MP3), prohlížeč obrázků a videozáznamů nebo i na hraní her. Jeho součástí, mimo jiné, je i vestavěný kvalitní fotoaparát HP PhotoSmart se schopností záznamu videa a funkcí pro ukládání spolu s fotografiemi i GPS souřadnice místa pořízení.

V autě vám komunikaci usnadní handsfree sada Brodit určená pro pevnou instalaci. Držáky tohoto švédského výrobce jsou spolehlivým doplňkem, jehož instalace nepoškodí palubní desku automobilu.

Navigační software iGO je jedním z nejprodávanějších systémů pro východní Evropu, s podrobně zpracovanými podklady až do čísel popisných. Dravý maďarský výrobce neustále zdokonaluje pokrytí a českého zákazníka potěší především mapami Chorvatska či Řecka.

Ředitel divize obchodu, Jiří Strouhal, k tomu dodává: „ Naši zákazníci často již při nákupu PDA vybírají navigační systém a následně se vracejí aby dokoupili další příslušenství. S touto sadou dostávají, společně s cenovým zvýhodněním, spolehlivé a maximálně efektivní řešení.“

Navigovat.cz komentuje

Sadu NaviPack Office právě testujeme a na příští týden připravujeme recenzi celého kompletu. Balík nepatří mezi nejlevnější, stojí 26 699 Kč, tady je ale třeba brát ohled na drahý komunikátor HP, který samostatně stojí 18 314 Kč. Při koupi celé sady se ve srovnání se samostatným pořizováním jednotlivých komponent ušetří několik set korun – cena přibalené paměťové karty 1GB.

Váš názor Další článek: Prozkoumali jsme průzkumné auto Tele Atlasu

Témata článku: Nov, Sun, Sunnysoft, Bali, Balíček, Office


Určitě si přečtěte