Škofin: k leasingu navigace Blaupunkt zdarma

Leasingová společnost ŠkoFin nabízí od poloviny června do odvolání, které ještě nenastalo, zajímavou akci související s navigací. Ke každému leasingu vozu Škoda (s výjimkou Roomsteru), Seat nebo Volkswagen přidá zdarma přenosný navigační systém Blaupunkt Lucca. Ten se samostatně prodává přibližně za 11 500 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Navigaci Blaupunkt Lucca jsme zatím netestovali. Podle papírových parametrů se ale zřejmě chystá zatopit konkurentům, kteří okupují trh. Můžeme to říct natvrdo: konkurencí je TomTom One, už třeba kvůli velmi podobnému mapovému pokrytí Česko, Slovensko, Maďarsko, Polsko a průjezdní trasy západní Evropy. I ostatní parametry jsou velmi podobné.

Podmínky leasingu: minimální splátka od 0 %, délka smlouvy 36 až 72 měsíců, zůstatková hodnota 119 Kč až 30 % ceny vozu. Kvůli navigaci samozřejmě nemá smysl kupovat auto. Jestliže se ale sejdou vhodné podmínky, navigační systém „zdarma“ potěší.

Další informace: nabídkový leták (PDF)

Váš názor Další článek: TomTom Go 910: širokoúhlý pohled na svět (megarecenze)

Témata článku: Zdarma


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

** Kompromisy ve výbavě nejsou omezující ** Čtečka v displeji překvapí rychlostí i minimem chybných čtení ** Telefonu chybí nějaká specialita, kterou by se dokázal blýsknout

Martin Herodek | 5

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

** Displej 18 : 9 jde udělat bez výřezu, hurá! ** Zapomeňte na paměťovou kartu a jack ** Čistý Android One je hodně svižný

Ondrej Papánek | 50