Škofin: k leasingu navigace Blaupunkt zdarma

Leasingová společnost ŠkoFin nabízí od poloviny června do odvolání, které ještě nenastalo, zajímavou akci související s navigací. Ke každému leasingu vozu Škoda (s výjimkou Roomsteru), Seat nebo Volkswagen přidá zdarma přenosný navigační systém Blaupunkt Lucca. Ten se samostatně prodává přibližně za 11 500 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Navigaci Blaupunkt Lucca jsme zatím netestovali. Podle papírových parametrů se ale zřejmě chystá zatopit konkurentům, kteří okupují trh. Můžeme to říct natvrdo: konkurencí je TomTom One, už třeba kvůli velmi podobnému mapovému pokrytí Česko, Slovensko, Maďarsko, Polsko a průjezdní trasy západní Evropy. I ostatní parametry jsou velmi podobné.

Podmínky leasingu: minimální splátka od 0 %, délka smlouvy 36 až 72 měsíců, zůstatková hodnota 119 Kč až 30 % ceny vozu. Kvůli navigaci samozřejmě nemá smysl kupovat auto. Jestliže se ale sejdou vhodné podmínky, navigační systém „zdarma“ potěší.

Další informace: nabídkový leták (PDF)

Témata článku: Zdarma

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

Včera | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8