Soutěž s Aktivně: pošlete nám GPX log a vyhrajte skvělou knihu

Ve spolupráci s časopisem Aktivně vám přinášíme originální soutěž pro majitele navigací, v níž můžete vyhrát jeden z osmnácti knižních průvodců National Geographic podle vlastního výběru.

Posílejte nám do středy 12. listopadu na adresu aktivne@cpress.cz GPX logy ze svých výletů, cyklistických výprav a dalších dobrodružství. Doplňte je krátkým vyprávěním, a pokud můžete, pak i fotografiemi. Vybereme tři nejzajímavější dobrodružství a na Navigovat.cz i na stránkách příštího čísla Aktivně je zveřejníme promítnuté přes mapové podklady. Autoři si budou moct vybrat jeden z osmnácti knižních průvodců National Geographic, který získají zcela zdarma.

Klepněte pro větší obrázek

Stáhněte si časopis Aktivně

Pokud svoji navigaci rádi větráte v terénu, ať už na kole, bruslích nebo třeba jen turistických stezkách, nabízíme vám jako bonus ukázkové číslo časopisu Aktivně ke stažení:

Aktivně 4/2008 v PDF (31 MB)

Pokud vás už více zajímají aktivity podzimní než letní, stostránkové Aktivně 5/2008 pořídíte na každém dobrém novinovém stánku za 59 Kč.

Průvodce, které můžete v soutěži vyhrát: Řecko, Kanada, Mexiko, Čína, Sicílie, Kuba, Petrohrad, Itálie, Paříž, Londýn, Barcelona, Irsko, Portugalsko, Velká Británie, New York, Německo, Provence, Egypt

Váš názor Další článek: Ocarina: nejbláznivější aplikace pro iPhone

Témata článku: Log, Akt, Soutěž, Petrohrad


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 63

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 124

Samsung Galaxy S10+: Vyzkoušeli jsme pět foťáků i prémiovou verzi s nevídanou pamětí

Samsung Galaxy S10+: Vyzkoušeli jsme pět foťáků i prémiovou verzi s nevídanou pamětí

** Třetí novinkou řady S10 je plusová varianta ** Výbava je podobná jako Galaxy S10, navíc je jen větší kapacita baterie a duální selfie ** Speciální keramická edice se ale může těšit na 12GB RAM a 1TB úložiště!

Martin Chroust, Tomáš Holčík | 43