TomTom představil One XL Eastern Europe

TomTom včera představil novou verzi širokoúhlého modelu One XL s označením Eastern Europe. Bude zajímavá hlavně pro uživatele v České republice, protože obsahuje právě mapy Česka, k tomu Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Slovenska, Slovinska a Chorvatska (zde velká města a přímořské regiony). Další evropská města jsou propojena hlavními tahy.

Hlavní novinkou ve srovnání s ostatními modely řady One je širokoúhlý displej s úhlopříčkou 4,3 palce. One XL navíc podporuje dopravní zprávy RDS-TMC, ostatní funkce ale už známe z jeho předchůdců. Přenosný navigační přístroj TomTom One XL Eastern Europe bude dostupný od června 2007 za doporučenou cenu 9 490 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
TomTom One XL

Tisková zpráva

Amsterdam, Nizozemsko, 29. května 2007 – TomTom, největší světový poskytovatel navigačních řešení, dnes představuje nový TomTom ONE XL Eastern Europe nabízející superkvalitní dotykovou obrazovku se skvělými rozměry (4,3-palce), nový úzký design a nejkompletnější mapy dostupné řidičům po celé západní Evropě. TomTom XL Eastern Europe poskytuje předinstalované mapy České republiky, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Slovenska, Slovinska a mapu Chorvatska obsahující velká města a přímořské regiony. Další důležitá evropská města jsou propojena hlavními tahy, což zajišťuje hladkou navigaci celou oblastí. TomTom ONE XL bude dostupný prostřednictvím sítě hlavních maloobchodů v celé západní Evropě od června 2007.

Obrazovka s úhlopříčkou 4,3 palce je výborně čitelná a zaručuje řidičům bezpečné cestování bez stresů. Díky zvětšené obrazovce mají řidiči lepší přehled o situaci před sebou a více zobrazených silnic a informací na displeji.

Nový TomTom ONE XL Eastern Europe nabízí zákazníkům skvělou a na používání jednoduchou navigaci díky svým vysoce kvalitním navigačním vlastnostem nabízeným ve všech přístrojích TomTom, jako je například software QuickGPSfix, rychlé vypočítávání tras a tak aktualizované mapy západní Evropy jako nikdy předtím.

“V tuto chvíli nabízíme skvělé řešení pro každého, kdo si chce užívat všech výhod světově nejprodávanějšího navigačního řešení TomTom ONE kombinovaného s jednoduchým používáním, extra velkou a lépe čitelnou dotykovou obrazovkou a možností přijímat informace o dopravní situaci. Veškeré tyto funkce TomTom ONE XL Eastern Europe poskytuje a tím pádem skvěle doplňuje naše portfolio produktů,” řekl Harold Goddijn, CEO společnosti TomTom.

TomTom představuje společně s TomTom ONE XL Eastern Europe nové doplňky, díky kterým je zajištěna nejlepší uživatelnost a mezi které patří například ochranné pouzdro, rozmanité připevňující příslušenství a vysoce kvalitní napájecí sada. 

Uživatelé produktu TomTom ONE XL Eastern Europe mají přístup k TomTom HOME. TomTom HOME je bezplatná softwarová aplikace společnosti TomTom zajišťující uživatelům možnost řídit, stahovat, ukládat a přenášet data ze svého počítače do přístroje TomTom. Díky TomTom HOME mohou uživatelé snáze plánovat trasy, stahovat hlasy, získávat informace o dopravní situaci a instalovat mapy, aby měli svůj TomTom stále aktualizovaný.

Doporučená maloobchodní cena produktu TomTom ONE XL pro západní Evropu je 9 490 Kč.

TomTom nabízí širokou škálu produktů vyhovujících všem požadavkům řidičů. Mezi ně spadá:

  • TomTom GO 910: předinstalované mapy západní a východní Evropy, USA a Kanady, technologie text-to-speech, hands free volání a 20 GB hard disk zajišťující uživatelům přehrávat muziku a prohlížet fotografie: 14 490 Kč
  • TomTom ONE XL Eastern Europe: předinstalované mapy západní Evropy na 1 GB externí paměťové kartě, extra velkou 4,3-palcovou dotykovou obrazovku a úzký design: 9 490 Kč
  • TomTom ONE Eastern Europe: ultra lehký, základní typ přenosného navigačního systému s mapami západní Evropy: 7 890 Kč
  • TomTom NAVIGATOR 6 Eastern Europe: nové integrované řešení pro mobilní telefony a PDA: 2 690 Kč


Tip: Stáhněte si zdarma Elišku, nový ženský hlas pro navigace TomTom
Diskuze (2) Další článek: Nokia N95 u Vodafonu za 18 977 Kč

Témata článku: EU, Euro, Skvělé řešení, Bezpečné cestování, Easter, Tom, Europe, Integrované řešení


Určitě si přečtěte

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

** Rok 2019 má být rokem skládacích hybridů, Nová éra však načala trochu s předstihem ** Royole FlexPai je první skládací hybrid na světě, ale počítejte hned s několika kompromisy ** Tím hlavním je velká tloušťka zařízení při jeho složení...

Martin Chroust | 33

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

** Asus vzal útokem nižší střední třídu, když představil Zenfone Max Pro ** Hlavní devízou je 5 000mAh baterie zajišťující dlouhou výdrž ** Výrobce si však vedl velmi dobře i při výběru dalších komponent

Milan Měchura | 52

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

** Xiaomi Mi Mix 3 je slider, který se téměř zbavil rámečků ** Výsuvná část ukrývá duální selfie kamerku a blesk ** Telefon rovněž nabídne špičkovou výbavu a fotoaparát

Martin Miksa | 5

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 118