TomTom představil One XL Eastern Europe

TomTom včera představil novou verzi širokoúhlého modelu One XL s označením Eastern Europe. Bude zajímavá hlavně pro uživatele v České republice, protože obsahuje právě mapy Česka, k tomu Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Slovenska, Slovinska a Chorvatska (zde velká města a přímořské regiony). Další evropská města jsou propojena hlavními tahy.

Hlavní novinkou ve srovnání s ostatními modely řady One je širokoúhlý displej s úhlopříčkou 4,3 palce. One XL navíc podporuje dopravní zprávy RDS-TMC, ostatní funkce ale už známe z jeho předchůdců. Přenosný navigační přístroj TomTom One XL Eastern Europe bude dostupný od června 2007 za doporučenou cenu 9 490 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
TomTom One XL

Tisková zpráva

Amsterdam, Nizozemsko, 29. května 2007 – TomTom, největší světový poskytovatel navigačních řešení, dnes představuje nový TomTom ONE XL Eastern Europe nabízející superkvalitní dotykovou obrazovku se skvělými rozměry (4,3-palce), nový úzký design a nejkompletnější mapy dostupné řidičům po celé západní Evropě. TomTom XL Eastern Europe poskytuje předinstalované mapy České republiky, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Slovenska, Slovinska a mapu Chorvatska obsahující velká města a přímořské regiony. Další důležitá evropská města jsou propojena hlavními tahy, což zajišťuje hladkou navigaci celou oblastí. TomTom ONE XL bude dostupný prostřednictvím sítě hlavních maloobchodů v celé západní Evropě od června 2007.

Obrazovka s úhlopříčkou 4,3 palce je výborně čitelná a zaručuje řidičům bezpečné cestování bez stresů. Díky zvětšené obrazovce mají řidiči lepší přehled o situaci před sebou a více zobrazených silnic a informací na displeji.

Nový TomTom ONE XL Eastern Europe nabízí zákazníkům skvělou a na používání jednoduchou navigaci díky svým vysoce kvalitním navigačním vlastnostem nabízeným ve všech přístrojích TomTom, jako je například software QuickGPSfix, rychlé vypočítávání tras a tak aktualizované mapy západní Evropy jako nikdy předtím.

“V tuto chvíli nabízíme skvělé řešení pro každého, kdo si chce užívat všech výhod světově nejprodávanějšího navigačního řešení TomTom ONE kombinovaného s jednoduchým používáním, extra velkou a lépe čitelnou dotykovou obrazovkou a možností přijímat informace o dopravní situaci. Veškeré tyto funkce TomTom ONE XL Eastern Europe poskytuje a tím pádem skvěle doplňuje naše portfolio produktů,” řekl Harold Goddijn, CEO společnosti TomTom.

TomTom představuje společně s TomTom ONE XL Eastern Europe nové doplňky, díky kterým je zajištěna nejlepší uživatelnost a mezi které patří například ochranné pouzdro, rozmanité připevňující příslušenství a vysoce kvalitní napájecí sada. 

Uživatelé produktu TomTom ONE XL Eastern Europe mají přístup k TomTom HOME. TomTom HOME je bezplatná softwarová aplikace společnosti TomTom zajišťující uživatelům možnost řídit, stahovat, ukládat a přenášet data ze svého počítače do přístroje TomTom. Díky TomTom HOME mohou uživatelé snáze plánovat trasy, stahovat hlasy, získávat informace o dopravní situaci a instalovat mapy, aby měli svůj TomTom stále aktualizovaný.

Doporučená maloobchodní cena produktu TomTom ONE XL pro západní Evropu je 9 490 Kč.

TomTom nabízí širokou škálu produktů vyhovujících všem požadavkům řidičů. Mezi ně spadá:

  • TomTom GO 910: předinstalované mapy západní a východní Evropy, USA a Kanady, technologie text-to-speech, hands free volání a 20 GB hard disk zajišťující uživatelům přehrávat muziku a prohlížet fotografie: 14 490 Kč
  • TomTom ONE XL Eastern Europe: předinstalované mapy západní Evropy na 1 GB externí paměťové kartě, extra velkou 4,3-palcovou dotykovou obrazovku a úzký design: 9 490 Kč
  • TomTom ONE Eastern Europe: ultra lehký, základní typ přenosného navigačního systému s mapami západní Evropy: 7 890 Kč
  • TomTom NAVIGATOR 6 Eastern Europe: nové integrované řešení pro mobilní telefony a PDA: 2 690 Kč


Tip: Stáhněte si zdarma Elišku, nový ženský hlas pro navigace TomTom

Témata článku: EU, Easter, Euro, Skvělé řešení, Europe, Tom

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24