TomTom v Česku začíná prodávat novinku One XL T

TomTom dnes oznámil, že v České republice začíná prodávat nový přenosný navigační přístroj One XL T. Níže v textu najdete kompletní tiskovou zprávu.

One XL T se od staršího modelu One XL liší přibaleným přijímačem dopravních informací RDS-TMC. V mapách se k východní Evropě navíc přidaly i nové státy: Německo, Rakousko, Švýcarsko a Itálie. TomTom One XL T se prodává za cenu 8–9 tisíc korun, je zhruba o tisíc korun dražší než prostý One XL. Prodej staršího modelu nekončí, oba se budou prodávat vedle sebe.

Tisková zpráva

TomTom představuje TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe v České republice

TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe nabízí rozsáhlé mapy střední a východní Evropy a RDS-TMC přijímač informací o dopravní situaci

Praha, 7. listopadu – TomTom, vedoucí poskytovatel navigačních řešení, dnes oznamuje dostupnost nového produktu TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe v České republice. Nový systém nabízí předinstalované detailní mapy Německa, Rakouska, Švýcarska, Lichtenštejnska, Itálie, České republiky, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Polska, Slovenska, Slovinska a mapu Chorvatska obsahující velká města a přímořské regiony, což zajišťuje bezproblémové navigování napříč střední a východní Evropou. Nový TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe poskytuje oceňovaný software, unikátní technologii Map Share™, záruku nejnovějších map a RDS-TMC přijímač informací o dopravní situaci za velmi dostupnou cenu. Nový TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe bude dostupný prostřednictvím sítě maloobchodů ve střední a východní Evropě od listopadu 2007.

“Od dnešního dne nabízíme komplexní a na používání jednoduché řešení pro každého, kdo by chtěl cestovat napříč střední a východní Evropou – za dostupnou cenu. Díky předinstalovaným mapám zemí střední a východní Evropy v kombinaci s inovační technologií TomTom Map Share™ a RDS-TMC přijímačem informací o dopravní situaci nabízí TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe skvělé zážitky z navigování,” řekl Stefan Kühn, viceprezident obchodu pro střední a východní Evropu.

Zvětšená obrazovka

4,3-palcová obrazovka je skvěle čitelná a zároveň zabezpečuje bezproblémové a bezpečnější cestování. Díky zvětšené obrazovce mají řidiči lepší přehled o cestě a na displeji je znázorněno více ulic a informací.

Unikátní technologie TomTom Map Share™ a přesnější mapy

Uživatelé nového TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe mohou jednoduše a okamžitě opravovat mapy ve svém zařízení díky TomTom Map Share™. Tato technologie navíc dovoluje sdílet vylepšení denně, automaticky a jednoduše s ostatními uživateli pomocí TomTom HOME – bezplatné softwarové aplikaci TomTom, která zajišťuje nejlepší mapy dostupné pro všechny uživatele. TomTom Map Share™ znamená, že řidiči TomTom mají neustálý přístup k nejaktuálnějším mapám a všechny lokální informace šíří pouhým dotykem prstu na obrazovku.

TomTom nabízí u nových produktů nejnovější mapy. Například – když si zakoupíte produkt TomTom a během 30 dnů od data nákupu budou ohlášeny nové mapy, má uživatel nárok na bezplatnou aktualizaci svých map.

Velké množství bezpečnostních funkcí

Bezpečnost je pro TomTom klíčová. TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe přichází s unikátními bezpečnostními funkcemi, díky kterým mají uživatelé odkudkoliv přímý přístup k informacím o bezpečnostních a silničních asistentech. Široké menu ‘Help Me!’ zahrnuje informace o nejbližších nemocnicích, o údržbě vozidla či pravidla první pomoci.

Další chytré funkce

TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe nabízí možnost výběru z množství chytrých funkcí a ujišťování se, že destinace je dosažena, klidnou a pohodlnou cestou. Prostřednictvím TomTom HOME mohou uživatelé TomTom stahovat například navigační hlasy či místa zájmu.

Doporučená maloobchodní cena TomTom ONE XL T Central & Eastern Europe je 329 Euro.

TomTom nabízí širokou škálu produktů vyhovujících všem požadavkům řidičů.

Mezi ně spadá:

  • TomTom GO 720: předinstalovaný oceňovaný software, inovační nové funkce, jako je například TomTom Map Share™, vysoce kvalitní hands-free volání a nejaktuálnější mapy západní a východní Evropy s maximálním počtem informací uložených v interní paměti.
  • TomTom GO 920: nejaktuálnější mapy východní a západní Evropy, USA & Kanady na 4 GB interní paměti, unikátní technologie TomTom Map Share™, elegantní a úzký design s vysoce kvalitním zakončením, extra široká 4,3-palcová dotyková obrazovka, zabudovaný FM vysílač pro přenos zvuků přes stereo automobilu, technologie text-to-speech, vylepšené hands-free volání, rozšířená technologie pro určování pozice a nové chytré funkce, jako je například nahrávání svých vlastních instrukcí.
  • TomTom ONE XL Eastern Europe: předinstalované mapy západní Evropy na 1 GB interní paměti, extra velká, 4,3-palcová dotyková obrazovka, úzký design.
  • TomTom ONE Eastern Europe: je ultra lehký, základní typ přenosného navigačního systému s mapami západní Evropy.
  • TomTom NAVIGATOR 6 Eastern Europe: nové integrované řešení pro mobilní telefony a PDA.


Tip: Stáhněte si zdarma Elišku, nový ženský hlas pro navigace TomTom
Váš názor Další článek: TomTom přebíjí Garmin: 30 eur za akcii Tele Atlasu

Témata článku: Zabudovaný FM, Tom, Pouhý dotyk, Integrované řešení, Základní typ, Nov, Bezpečné cestování, Rozšířená technologie


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 125

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22

Samsung Galaxy S10+: Vyzkoušeli jsme pět foťáků i prémiovou verzi s nevídanou pamětí

Samsung Galaxy S10+: Vyzkoušeli jsme pět foťáků i prémiovou verzi s nevídanou pamětí

** Třetí novinkou řady S10 je plusová varianta ** Výbava je podobná jako Galaxy S10, navíc je jen větší kapacita baterie a duální selfie ** Speciální keramická edice se ale může těšit na 12GB RAM a 1TB úložiště!

Martin Chroust, Tomáš Holčík | 45

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 32