Zítra začíná Canalys Navigation Forum, budeme při tom

Zítra v Ženevě začíná dvoudenní odborná akce The Canalys Navigation Forum. Její název napovídá, že se bude týkat navigace. V rámci Evropy jde zřejmě o nejdůležitější letošní konferenci z tohoto oboru, zúčastní se jí naprosto všechny důležité firmy z navigační branže.

Canalys Navigation Fora se účastním. Vzhledem k určitým problémům při registraci a omezenému prostoru pro novináře předpokládám, že zde Českou republiku budu reprezentovat sám; alespoň pokud jde o tisk. Novinky a zajímavosti se chystám směřovat do bleskovek a možná i větších článků na Navigovat.cz.

Podrobnosti o Canalys Navigation Foru včetně podrobného programu přednášek najdete na domácích stránkách konference. Canalys je analytická společnost, která v navigaci vidí velkou příležitost příštích let a v tomto oboru se silně angažuje.

Váš názor Další článek: Vodafone rozdává stávajícím zákazníkům hodinu volání zdarma

Témata článku: Canalys, Tom, Určitý problém


Určitě si přečtěte

Online přenos: Apple představil tři nové iPhony a Watch 4

Online přenos: Apple představil tři nové iPhony a Watch 4

** Čekáme tři nové iPhony navazující na loňský model X ** Víme o nich hodně. Má Apple v rukávu utajený trumf? ** Tim Cook vstoupí na pódium v 19:00

Filip Kůžel, Martin Miksa | 235

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

** Samsung v New Yorku představil i novou generaci hodinek Galaxy Watch ve dvou velikostech a třech barvách** Hodinky mohou tikat a odbíjet jako běžné analogové hodinky ** Připojíte je k Androidu i iOS, my se těšíme zejména na model s eSIM

Martin Chroust | 23