Zítra začíná Canalys Navigation Forum, budeme při tom

Zítra v Ženevě začíná dvoudenní odborná akce The Canalys Navigation Forum. Její název napovídá, že se bude týkat navigace. V rámci Evropy jde zřejmě o nejdůležitější letošní konferenci z tohoto oboru, zúčastní se jí naprosto všechny důležité firmy z navigační branže.

Canalys Navigation Fora se účastním. Vzhledem k určitým problémům při registraci a omezenému prostoru pro novináře předpokládám, že zde Českou republiku budu reprezentovat sám; alespoň pokud jde o tisk. Novinky a zajímavosti se chystám směřovat do bleskovek a možná i větších článků na Navigovat.cz.

Podrobnosti o Canalys Navigation Foru včetně podrobného programu přednášek najdete na domácích stránkách konference. Canalys je analytická společnost, která v navigaci vidí velkou příležitost příštích let a v tomto oboru se silně angažuje.

Váš názor Další článek: Vodafone rozdává stávajícím zákazníkům hodinu volání zdarma

Témata článku: Canalys, Tom, Určitý problém


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 32

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

** Displej 18 : 9 jde udělat bez výřezu, hurá! ** Zapomeňte na paměťovou kartu a jack ** Čistý Android One je hodně svižný

Ondrej Papánek | 49