Zvýhodněný přechod na iGo 8: ceny a podrobnosti

Firma Nav N Go zveřejnila podrobnosti o možnosti přechodu současných uživatelů navigací postavených na platformě iGo na nejnovější verzi iGo 8. Zvýhodnění se nebude týkat pouze uživatelů samotné aplikace iGo 2006, ale i majitelů přenosných navigačních systémů Mio, MyGuide apod. Podrobnější přehled podporovaných přístrojů bude k dispozici až v březnu; ostatně stejně jako samotná možnost upgradu.

Tip: Přečtěte si článek s prvními dojmy z iGo 8

Složitější pravidla

Ten, kdo si koupil navigační aplikaci iGo 2006 Plus Europe po 1. lednu 2008, bude mít nárok na aktualizaci úplně zdarma. Tato nabídka se ale netýká jiných produktů, například přenosných navigací.

Tito a ostatní uživatelé si budou moci vybrat, jestli chtějí aktualizovat pouze mapy, nebo jestli kompletně přejdou na nový systém iGo 8. Cena bude v obou případech stejná: 80 eur (2 000 Kč). Aktualizace obsahuje mapy kompletní pokryté Evropy. Protože regionální verze iGo už neexistují, jejich současní uživatelé získají aktualizací za stejnou cenu celou Evropu.

U iGo bohužel zůstává politika jedné paměťové karty. Aktualizaci je tedy nutné provést na kartu se starší verzí aplikace, přičemž celá Evropa se už nevejde na kartu s kapacitou 1 GB. Pomocí nástroje Content Manager ale bude možné vybrat pro nahrání jen země, které uživatel potřebuje. Aktualizace bude dostupná prostřednictvím internetu, na stránkách my.navngo.com. V kamenných obchodech potom bude možné koupit aktualizační DVD.

Uprade se netýká uživatelů, kteří chtějí mít iGo 8 na paměťové kartě formátu microSD. Ti si budou muset koupit aplikaci za plnou cenu.

Diskuze (1) Další článek: Slavíme třicet let existence systému GPS

Témata článku: Přechod, Podrobnost, Pře, Regionální verze


Určitě si přečtěte

Galaxy Watch 3: Nové funkce pro každého, titan pro fajnšmekry

Galaxy Watch 3: Nové funkce pro každého, titan pro fajnšmekry

** Nová generace hodinek od Samsungu staví na známých základech ** Na zápěstí se dostane ocel a titan s koženými a kovovými řemínky ** S měřením EKG a okysličením krve v Česku nepočítejte

Martin Chroust, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 35

Levný Google Pixel 4a je konečně tady. iPhonu SE (2020) roste zdatná konkurence

Levný Google Pixel 4a je konečně tady. iPhonu SE (2020) roste zdatná konkurence

** Google s několikaměsíční prodlevou konečně oznámil Pixel 4a ** Novinka dostala stejný fotoaparát, jaký má výrazně dražší Pixel 4 ** Přímý konkurent iPhonu SE (2020) však bude stát jen 9 tisíc Kč

Martin Chroust | 63