Sygic vylepšil placenou navigaci, nově upozorní i na mobilní radary

Navigace Sygic pro smartphony od slovenských tvůrců přináší novou doplňkovou funkci Mobile Speed Cam. Upozorní řidiče na mobilní radary. Placený doplněk Mobile Speed ​​Cam je dostupný pro telefony s operačním systémem iOS i Andorid. Stacionární radary nadále zůstávají součástí bezplatné verze aplikace. 

Na rozdíl od Waze se Sygic nespoléhá pouze na hlášení řidičů, ale informace o mobilních radarech získává z jiných zdrojů třetích stran. Zástupci Sygicu mají za to, že řidič by se měl věnovat především řízení a nikoli hlášení dopravní situace do aplikace.

Nezávislý institut Cochrane provedl analýzu celkem 28 studií, které se zabývají měřením rychlosti. V daných měřených úsecích se počet havárií snížil skoro o polovinu. Vypadá to, že hrozba pokuty stále zůstává účinnou prevencí před rychlou jízdou.

Diskuze (5) Další článek: Samsung zareaguje na kritiku. Připravuje S20 Lite, který poběží na Snapdragonu

Témata článku: Mobilní aplikace, Pro řidiče, iOS, Navigace, Waze, Sygic, Andorid, Mobilní radar, Řidič


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 191

RECENZE: Realme 6 – Tahle výbava za tyhle peníze? Konkurence by měla zpozornět

RECENZE: Realme 6 – Tahle výbava za tyhle peníze? Konkurence by měla zpozornět

** Realme 6 je nejlevnější telefonem na trhu s 90Hz displejem ** S 30W adaptérem dokáže telefon dobít z nuly na sto do 60 minut ** Čtyři fotosnímače sice neumí zázraky, ale ostudu neudělají

Milan Měchura | 12