Sygic vylepšil placenou navigaci, nově upozorní i na mobilní radary

Navigace Sygic pro smartphony od slovenských tvůrců přináší novou doplňkovou funkci Mobile Speed Cam. Upozorní řidiče na mobilní radary. Placený doplněk Mobile Speed ​​Cam je dostupný pro telefony s operačním systémem iOS i Andorid. Stacionární radary nadále zůstávají součástí bezplatné verze aplikace. 

Na rozdíl od Waze se Sygic nespoléhá pouze na hlášení řidičů, ale informace o mobilních radarech získává z jiných zdrojů třetích stran. Zástupci Sygicu mají za to, že řidič by se měl věnovat především řízení a nikoli hlášení dopravní situace do aplikace.

Nezávislý institut Cochrane provedl analýzu celkem 28 studií, které se zabývají měřením rychlosti. V daných měřených úsecích se počet havárií snížil skoro o polovinu. Vypadá to, že hrozba pokuty stále zůstává účinnou prevencí před rychlou jízdou.

Diskuze (5) Další článek: Samsung zareaguje na kritiku. Připravuje S20 Lite, který poběží na Snapdragonu

Témata článku: Mobilní aplikace, Navigace, Pro řidiče, iOS, Sygic, Waze, Mobilní radar, Řidič, Andorid


Určitě si přečtěte

RECENZE: TCL 10 Pro – opravdová radost pohledět

RECENZE: TCL 10 Pro – opravdová radost pohledět

** Prim zde hraje vzhled a displej, na obojí radost pohledět ** Dobrá je výdrž baterie, potěší reverzní dobíjení, infraport je bonus ** Zklamáním je fotoaparát, foto i video umí být skvělé i špatné

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

** Jedná se o nejdostupnější smartphone z nabídky Applu ** Starý design kompenzuje výkonným procesorem z iPhonu 11 ** Má sice jeden foťák, ale ostudu rozhodně neudělá

Martin Miksa | 178